studio mebli kuchennych bydgoszcz

Showroom
ul. Leśna 20, Bydgoszcz 85-676
pn – pt: 10.00 – 18.00
sob: 10.00 – 14.00

Obsługa Klienta
Tel: 791-855-509
E-mail: imian.kuchnie.pl@gmail.com

Obserwuj nas

© Copyright Kuchnie Imianowski

O Nas

m

Studio
mebli kuchennych,
Bydgoszcz, Toruń

Firma „IMIANOWSKI KUCHNIE” powstała w 2012 roku w Bydgoszczy, reprezentowana przez osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży meblowej. Zajmujemy się produkcją mebli do kuchni, szaf oraz pozostałych mebli na wymiar z materiałów najwyższej jakości. Nasze doświadczenie pozwala nam na profesjonalne doradztwo, projekt, pomiar, bezpieczny transport, a także wykwalifikowany montaż zamówionych przez Państwa mebli (od A do Z – instalacja obejmuje również sprzęt AGD). Indywidualnie projektujemy meble oraz rozwiązania dla każdego typu pomieszczenia.

Funkcjonalnie

Sami możemy optymalizować funkcjonalność kuchni, dokładnie określając wymagania i role, jakie będzie spełniała. Wszystko podyktowane jest trybem życia domowników. Priorytet to jakość i dbałość o szczegóły. Nawet najtrudniejsze zadanie jest dla nas tym, któremu zawsze podołamy.

Kompleksowa obsługa

Oddając aranżację mebli w ręce specjalistów otrzymujecie Państwo oryginalne meble z charakterem oraz gwarantowaną satysfakcję z wykonania każdego zlecenia. Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszej firmy, pozwalającej kompleksowo umeblować z duszą całe Państwa wnętrze.

Dbamy o zaplecze

W strukturze usług niezbędna jest innowacyjność, by nadążyć za wymaganiami Klientów, dlatego od samego początku stale inwestujemy w najnowsze urządzenia, maszyny i technologie. Dzięki temu jesteśmy całkowicie niezależni i bardzo wysoko zawieszamy poprzeczkę konkurencji.

+48 791 855 509

Zadzwoń do nas i umów się na konsultacje lub zostaw swój numer telefonu
lub adres e-mail a my skontaktujemy się z Taba najszybciej jak to tylko możliwe!