studio mebli kuchennych bydgoszcz

Showroom
ul. Leśna 20, Bydgoszcz 85-676
pn – pt: 10.00 – 18.00
sob: 10.00 – 14.00

Obsługa Klienta
Tel: 791-855-509
E-mail: imian.kuchnie.pl@gmail.com

Obserwuj nas

© Copyright Kuchnie Imianowski

Konsultacje

Meble Kuchenne na wymiar Bydgoszcz, Toruń

Krok 1

Od czego zacząć?

Pierwszym etapem do zamówienia mebli jest oczywiście konsultacja. Na czym polega i jak to w praktyce wygląda?

Konsultacja to nic innego, jak spotkanie z projektantami w naszym studiu. To właśnie na tym spotkaniu powstają pierwsze pomysły, ustalany jest wstępny układ mebli w danym pomieszczeniu oraz pojawiają się wszystkie wskazówki, które pomogą nam w przygotowaniu jak najdokładniejszej wyceny.
Konsultowany jest również realny termin wykonania usługi. To jedna z najważniejszych kwestii w naszej firmie. Kluczowy aspekt w dbaniu o renomę firmy, równolegle z jakością, dlatego kładziemy maksymalny nacisk na to, aby wszystko dostarczone było w pierwotnie ustalonym terminie.
O czym warto pamiętać?

Meble Kuchenne na wymiar Bydgoszcz, Toruń

Krok 2

Od czym warto pamiętać?

W trosce o Państwa podpowiadamy, by na każdą konsultację umawiać się najlepiej telefonicznie, ustalając dzień i godzinę spotkania, rezerwując na nie od 1 do 2 godzin.
Do konsultacji warto się przygotować. Jeżeli posiadają Państwo projekt – architekturę (rzut) pomieszczenia – będzie to bardzo pomocne. Jeżeli budynek, w którym miałby zamieszkać nasz produkt, pochodzi z rynku wtórnego i nie ma do niego rzutów technicznych – wystarczy odręcznie zmierzone pomieszczenie (odręczny rzut na kartce) lub wymiary naniesione na zdjęcie pomieszczenia. Oczywiście proszę się nie obawiać – ewentualny pomiar Klienta służy jedynie do konsultacji. Wszystkie meble powstają w oparciu o pomiar wykonany przez wykwalifikowanego fachowca naszej firmy.

Meble Kuchenne na wymiar Bydgoszcz, Toruń

Krok 3

Wycena mebli i termin realizacji

Po konsultacji przychodzi czas na wstępną wycenę. Dokładamy wszelkich starań, aby na podstawie pozyskanych informacji była przygotowana możliwie precyzyjnie.
Po akceptacji wstępnej wyceny, ustalany jest termin montażu (istnieje możliwość rezerwacji terminu jeszcze przed wykonaniem projektu).

Meble Kuchenne na wymiar Bydgoszcz, Toruń

Krok 4

Projet mebli

Projekt – wszystkie projekty przygotowywane są chronologicznie. Projekt w 100% jest darmowy i pozostaje w firmie do momentu podpisania umowy. W skład projektu wchodzą:

Projekt mebli i wizualizacja 3D
Projekt wykonawczy przyłączy

Projekt wykonawczy takich elementów, jak obniżenie sufitów, punkty oświetleniowe, glazura, gniazda użytkowe itp.*

Meble Kuchenne na wymiar Bydgoszcz, Toruń

Krok 5

Podpisanie umowy

Po dopracowaniu projektu i ustaleniu wszystkich szczegółów, przychodzi czas na podpisanie umowy.
Po podpisaniu umowy przekazywane są Państwu wszystkie niezbędne materiały, specyfikacja mebli, koszty ewentualnego sprzętu AGD, projekty, ponadto cała lista materiałów.

Umów się na konsultacje w dogodnym dla siebie terminie