25.04.19imian-kuchnie

Kuchnia to nie miejsce, które ma spełniać tylko funkcje praktyczne. Choć tutaj przygotowujemy posiłki dla bliskich, spotykamy się również z nimi. Spożywamy wspólnie przygotowane dania, by zacieśniać więzi. W gotowanie włączamy najmłodszych członków rodziny, a ze znajomymi widzimy się również przy przekąskach. Kuchnia jest często najważniejszym pomieszczeniem w domu, w którym nie ma miejsca na aranżacyjne pomyłki.

 

Aby ich uniknąć, zachować komfort, funkcjonalność i tak ważną atmosferę, potrzebne są meble kuchenne na wymiar. Dlaczego nie gotowce ze sklepów? Bo poza niską ceną, praktycznie nic innego do nich nie przekonuje. Standardowe kolory, klasyczne materiały, powszechne wykończenia. Jednym słowem – schemat, a nie o niego chodzi w kuchennych wnętrzach. Decydując się na meble kuchenne na zamówienie, można liczyć na indywidualnie dopasowany projekt. Materiały służące do wykonania, które trwałością, odpornością i żywotnością, odpowiadają dużym wymaganiom kuchni. Wykończenia w kolorach, strukturach, wzorach i detalach, jakich próżno szukać w sklepach. To po prostu okazja, by każdy element kuchni, od podłogi aż po sufit, był idealnie dopasowany do wyobrażeń o wymarzonym wnętrzu.

 

Atutów tego rozwiązania jest znacznie więcej. Kuchnie umieszczone na planie kwadrata dość łatwo się aranżuje, można zapanować nad tak ważną ergonomią. Większość tych specyficznych pomieszczeń to jednak nietypowy układ, niskie lub zbyt wysokie sufity, mały metraż i wolne przestrzenie o wymiarach, których nie sposób zagospodarować standardowymi produktami. Kuchnie na wymiar są dla nich jak znalazł. Dają szansę na zabudowanie nawet wąskich miejsc, stworzenie szafek ciągnących się pod sam sufit dla oszczędności miejsca. I wreszcie to właśnie taka zabudowa jest w stanie ukryć sprzęty AGD, które nie zawsze wizualnie wpisują się w wystrój.

 

Jeśli oferta rynkowa, ta spotykana w sklepach stacjonarnych, wcale nie zadowala, a serce domu wciąż świeci pustkami, czas na meble kuchenne na wymiar.

Realizacje Zakochaj się w naszych meblach!

Tekst wprowadzający

Oferta Imianowski Kuchnie obejmuje kompleksową realizację mebli kuchennych, łazienkowych, szaf/garderób oraz stołów. Projekty i wykonania wpisujące się praktycznie w dowolną stylistykę wnętrz domowych, w tym aranżacje skandynawskie czy loftowe. Indywidualne podejście niepozbawione profesjonalizmu, przekłada się na wyjątkowe realizacje.

Zobacz realizacje