Kuchnie 01.07.19imian-kuchnie

Realizując ten projekt myślami przenieśliśmy się do słonecznej Prowansji, która kojarzy się z ciepłem oraz prostotą. Tradycyjna dla tego nurtu biel została przełamana grafitowym, solidnym blatem, który sprawił, że wnętrze kuchni nie jest oczywiste i przewidywalne. Zaproponowane przez naszych projektantów meble kuchenne na wymiar tego typu świetnie sprawdzą się w przypadku rodziny, która nie dysponuje wielką przestrzenią. Zabudowana lodówka oraz minimalna lecz wystarczająca ilość sprzętów pozwala osiągnąć spójną i harmonijną kuchnię w której czuć rodzinną atmosferę. Centralnym punktem kuchni jest kształtny okap kuchenny, który pełni także funkcję dekoracyjną. Aranżując wnętrze  w stylu prowansalskim w nowoczesnym wydaniu należy pamiętać, że nie potrzebuje ono zbyt wielu elementów dekoracyjnych. Aby stworzyć w swojej kuchni klimat południowej Francji wystarczy na kuchennym blacie umieścić doniczkę z ziołami czy lawendą.

Dzięki swej prostocie styl prowansalski nie wychodzi z mody, lecz coraz częściej jest przełamywany elementami, które bardziej kojarzą się z loftowymi wnętrzami. Śnieżnobiała biel prowansalskiej kuchni świetnie współgra w szarościami, a nawet betonem. Projektanci mebli na wymiar Imianowski Kuchnie nie boją się zabawy tradycji z nowoczesnością i doskonałym przykładem jest aranżacja kuchni w stylu prowansalskiej Francji. Jeśli marzysz o rustykalnej, rodzinnej kuchni koniecznie umów się na spotkanie w naszym studio. 

Realizacje Zakochaj się w naszych meblach!

Tekst wprowadzający

Oferta Imianowski Kuchnie obejmuje kompleksową realizację mebli kuchennych, łazienkowych, szaf/garderób oraz stołów. Projekty i wykonania wpisujące się praktycznie w dowolną stylistykę wnętrz domowych, w tym aranżacje skandynawskie czy loftowe. Indywidualne podejście niepozbawione profesjonalizmu, przekłada się na wyjątkowe realizacje.

Zobacz realizacje