Kuchnie 17.04.19imian-kuchnie

Bezpieczna, ergonomiczna, funkcjonalna. To tylko trzy cechy z wielu, które powinna spełniać kuchnia idealnie dopasowana do potrzeb domowników. Planując remont i nową aranżację kuchni lub rozmyślając nad tym, jak zagospodarować kuchenne pomieszczenie w nowym domu, rozważamy dwie opcje. Jedną z nich jest zakup gotowego zestawu mebli, drugą zaś meble kuchenne na zamówienie. Przyjrzymy się rozwiązaniu drugiemu, które posiada najwięcej zalet.

Kuchnia, czyli serce domu – tutaj gotujemy, celebrujemy wspólnie spożywane posiłki, spędzamy czas z rodziną i znajomymi. Pragniemy nie tylko mieć wygodny dostęp do blatów roboczych i sprzętów AGD, ale również czuć atmosferę sprzyjającą spędzaniu czasu właśnie tutaj. Mamy jednak do dyspozycji pomieszczenie wymagające i często nietypowe, pod względem kształtu czy metrażu. Meble kuchenne na wymiar są w stanie sprostać tym wymaganiom.

Wyposażenie meblowe kupowane w sklepach to najczęściej standardowe wymiary. Meble tworzone na zamówienie można idealnie dopasować do danej kuchni, wykorzystując wolne powierzchnie, nawet te wąskie, niewymiarowe i ciasne. Przy precyzyjnym projekcie nie pozostają żadne szpary, co z kolei ma miejsce wybierając gotowe meble. Ponadto wiele ze sprzętów AGD estetyką nie pasuje do tworzonych aranżacji, a meble kuchenne na wymiar pozostawiają miejsce na ich całkowite zabudowanie.

Można równie dobrze zabudować kuchnię pod sam sufit, jeśli jest niewielka, co wpływa na oszczędność miejsca. Taki sposób zagospodarowania pomieszczenia pozwala pomieścić wszystkie niezbędne sprzęty, naczynia, produkty spożywcze, bez wrażenia ciasnoty. Na koniec zaś warto precyzyjnie dopasować oświetlenie, bo to światło eksponuje kuchenny wystrój i buduje klimat wnętrza.

Stawiając na meble kuchenne na wymiar, nie tylko spełniamy marzenia o bezpiecznym i funkcjonalnym pomieszczeniu, ale i inwestujemy w trwałość i jakość materiałów. Estetykę, która jest warta swojej ceny, a ceny indywidualnych projektów przestają być luksusem dla najzamożniejszych.

Realizacje Zakochaj się w naszych meblach!

Tekst wprowadzający

Oferta Imianowski Kuchnie obejmuje kompleksową realizację mebli kuchennych, łazienkowych, szaf/garderób oraz stołów. Projekty i wykonania wpisujące się praktycznie w dowolną stylistykę wnętrz domowych, w tym aranżacje skandynawskie czy loftowe. Indywidualne podejście niepozbawione profesjonalizmu, przekłada się na wyjątkowe realizacje.

Zobacz realizacje