Zainspiruj się!

Podejmując się realizacji zleconej przez Klienta, zaczynamy od pytań. Niekiedy wielu, szczegółowych, których lista wydaje się nie mieć końca. Robimy to wszystko w celu spełnienia wszystkich oczekiwań Klientów. Nie uważamy, że można zadać ich zbyt dużo, wręcz przeciwnie. Chętnie poświęcamy na nie czas, bo wiemy, że owocują uzyskaniem wiedzy, którą Klient posiada, chce przekazać, ale nie zawsze wie, w jaki sposób zrobić to dobrze.

Rozmawiając i wsłuchując się w potrzeby przyszłych Klientów, zwracamy uwagę na niuanse, niewypowiedziane słowa i reakcje na wstępne propozycje, które gestem, mimiką twarzy oraz tonem głosu dają nam znak, czy wstępny projekt przypada do gustu i Klient jest w stanie w nim się zakochać. Jeśli mamy jakiekolwiek wątpliwości, pracujemy wspólnie dalej. Nie liczymy na ideały, które nie istnieją, ale wiemy, że tworzymy wykonania perfekcyjnie odpowiadające wymaganiom i oczekiwaniom naszych Klientów.

Jesteśmy o krok przed konkurencją, bo nasza firma to bezpośredni producent mebli. Wyeliminowaliśmy zatem ryzyko bazowania na materiałach i produktach, których jakości nie możemy być pewni. Tworzymy sami, oferujemy autorskie projekty i korzystamy z nieustannie wdrażanych, nowoczesnych technologi oraz rozwiązań, by realizacje łączyły w sobie jakość, estetykę i funkcjonalność.

Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami. Być może staną się one inspiracją albo będą ostatnim argumentem, który przekonuje, że to właśnie nam warto powierzyć wykonanie mebli.