Meble tworzone z pasją

Imianowski Kuchnie to meble tworzone z pasją, przez ludzi, którzy całe swoje serce wkładają w każdą realizację. Meble, których realizacja rozpoczyna się od rozmowy, spotkania i słuchania, w jaki sposób finalne realizacje wyobrażają sobie Klienci. To dla nich tworzymy i wiemy, że jako użytkownicy potrzebują indywidualnie dopasowanych rozwiązań.

W naszej ofercie zagościły meble odpowiadające na wymagania każdego kuchennego wnętrza oraz te, bez których nie może obejść się żadna, doskonale zorganizowana łazienka. Wykonujemy także szafy i garderoby, bo mamy na względzie, że dobrze zaplanowana przestrzeń dla odzieży, ale i akcesoriów, a nawet drobnego sprzętu AGD, pozwala zachować ład i porządek, a użytkownikom szybko odnajdywać niezbędne rzeczy.

Nie stronimy od projektów i wykonań stołów, przy których w późniejszym czasie może spotykać się cała rodzina. Stawiamy na realizacje odpowiadające ściśle określonym aranżacjom. Bliskie są nam meble wpisujące się w klimat ciepłych wnętrz skandynawskich, ale i modnych, minimalistycznych loftów.

Nasze projekty są unikalne, bo chcemy ofiarować Klientom coś więcej niż tylko użytkowe meble. Nadajemy im charakterystycznych cech, bo doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że poza funkcjonalnością, liczy się estetyka, niebanalne wydanie i uczucia, jakimi produkty użytkowe obdarzają nasi Klienci. Charakter meble zyskują dzięki kształtom, zastosowanym materiałom, wykończeniom i detalom, które stawiają metaforyczną kropkę nad i, ostatecznie satysfakcjonując w każdym calu.

Zobacz ofertę:

Meble kuchenneMeble serca domu

Wykonujemy meble kuchenne na wymiar, dopasowane do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Dysponujemy wysokiej jakości materiałami, nowoczesnymi technologiami i najlepszym sprzętem, by produkować poszczególne elementy wyposażenia kuchni, którym nie można niczego zarzucić. Oferujemy również akcesoria i sprzęt AGD wraz z jego instalacją, by po skończonej realizacji użytkownicy od razu mogli zacząć przyrządzać smaczne dania.

czytaj więcej
Meble kuchenne

Szafy/garderobyKtóre pomieszczą wszystko

Pojemna szafa czy wyeksponowana garderoba? Z nami każdy wybór będzie tym zasługującym na najwyższe miejsce podium. Projektujemy i wykonujemy szafy na wymiar, które idealnie wpisują się w potrzeby naszych Klientów. Oferujemy kompleksową obsługę na etapie podejmowanej realizacji, by użytkownicy nie mieli wątpliwości, co i w jaki sposób będzie się prezentowało. Zapewniamy indywidualne podejście, bo wiemy, że dziś szafa przyjmuje na siebie wiele ról..

czytaj więcej
Szafy/garderoby

Meble IndustrialneSkandynawskie czy loftowe

Aranżacje industrialne czy skandynawskie? Obojętnie, które wybierają nasi Klienci, jesteśmy w stanie sprostać im oczekiwaniom. Uwielbiamy tworzyć pod tak specyficzne charaktery. Lubimy wyrazistość, która zyskuje na zupełnie innym wymiarze w obydwu przypadkach. Meble industrialne, skandynawskie i przeznaczone do loftów, opatrujemy jakością, trwałością i estetyką, by uzyskać w pełni satysfakcjonujące wykonanie.

czytaj więcej
Meble Industrialne

Stoły na wymiarDla Ciebie i Twojej Rodziny

Stół wykonany na wymiar to świetna okazja, by wkomponować go nawet w niewielkie i niewymiarowe wnętrza. Stołom zawsze mówimy tak – niezależnie od aranżacji, pomieszczenia, w którym mają się znaleźć i wymogów naszych Klientów. Jesteśmy w stanie zaoferować jakość, trwałość i estetykę, które idą w parze z przystępnymi cenami. Nie unikamy wyzwań, jakimi są nawet ekstrawaganckie wykonania, bo to one definiują nasze umiejętności i elastyczne podejście.

czytaj więcej
Stoły na wymiar

Meble łazienkoweDo małej i dużej łazienki

Proponujemy meble łazienkowe na wymiar, które są trwałe i odporne na działanie warunków panujących w łazienkowych wnętrzach. Dostosowujemy ich poszczególne parametry precyzyjnie, w taki sposób, by spełniały wszystkie oczekiwania Klientów. Korzystamy z najlepszych materiałów i rozwiązań, tym samym będąc w stanie zagwarantować jakość nie do podważenia.

czytaj więcej
Meble łazienkowe

Realizacje Zakochaj się w naszych meblach!

Tekst wprowadzający

Oferta Imianowski Kuchnie obejmuje kompleksową realizację mebli kuchennych, łazienkowych, szaf/garderób oraz stołów. Projekty i wykonania wpisujące się praktycznie w dowolną stylistykę wnętrz domowych, w tym aranżacje skandynawskie czy loftowe. Indywidualne podejście niepozbawione profesjonalizmu, przekłada się na wyjątkowe realizacje.

Zobacz realizacje