O Firmie

Firma „IMIANOWSKI KUCHNIE” powstała w roku 2012, reprezentowana przez osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży meblowej. Zajmujemy się produkcją mebli z materiałów, które są zawsze najwyższej jakości. Nasze doświadczenie pozwala nam na profesjonalne doradztwo, pomiar, projekt, transport a także wykwalifikowany montaż zamówionych przez państwa mebli (od A do Z – instalacja obejmuje również sprzęt AGD). Indywidualnie projektujemy rozwiązania dla każdego rodzaju pomieszczenia.

Sami możemy optymalizować funkcjonowanie kuchni, dokładnie określając wymagania i funkcje jakie będzie spełniała. Wszystko podyktowane jest trybem życia domowników. W naszej firmie na pierwszym miejscu zawsze jest Klient. Z największą precyzją dbamy o to by każdy był zadowolony. Skutecznie radzimy sobie z konkurencją opierając się przede wszystkim na jakości. Każde nawet najtrudniejsze zadanie to dla nas żaden problem.

W strukturze usług niezbędna jest innowacyjność by nadążyć za wymaganiami klientów, dlatego od samego początku stale inwestujemy w najnowsze urządzenia, maszyny i technologie. Dzięki temu jesteśmy całkowicie niezależni i bardzo wysoko zawieszamy poprzeczkę konkurencji.

Oddając aranżację mebli w ręce specjalistów otrzymujecie Państwo oryginalne meble z charakterem oraz gwarantowaną satysfakcję z wykonania każdego zlecenia. Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszej firmy, pozwalającej kompleksowo umeblować z duszą całe Państwa wnętrze.

SALON FIRMOWY „IK Studio”
Bydgoszcz, ul. Chodkiewicza 17 (z prawej strony przy markecie „SANO”)
pn – pt: 10:00 – 18:00
sob: 10:00 – 14:00